דואר אלקטרוני
שם
                  

סודות זמני האימון בקסמים

איך אפשר לשלב אימוני קסמים עם חיי היומיום? הרי אתה עסוק בלימודים, עיסוקים שונים, בילוי עם המשפחה ועוד. מתי אתה יכול למצוא זמן על מנת להתאמן על טכניקות ועל קסמים שונים?

ובכן, אם תחשוב על זה, תמצא הרבה "זמנים מתים" במהלך כל יום. ייתכן ואתה מבלה שעות בנסיעה בתחבורה ציבורית, ייתכן ואתה נמצא בתור מסויים מדי יום ועוד.

במקום "להשתעמם" במקומות כאלו, אתה יכול להוציא חבילת קלפים ולהתחיל להתאמן על קסמים.

אני ממליץ לקחת חבילת קלפים לכל מקום. אתה יכול להשאיר אותה בכיס שלך או בתיק צד. באופן זה, תוכל להוציא בכל זמן את החבילה ולהתאמן על הקסמים האחרונים שלמדת או על תנועות מסויימות בקלפים.

כמו כן, אם תתאמן בקלפים או בקסמים אחרים במקומות שונים, אנשים ישימו לב ויתעניינו במה שאתה עושה. באופן זה תוכל לבצע קסמים מול אנשים במקומות ובתנאים שונים. דבר זה ישפר אצלך את טכניקת הביצוע, את דרך הפרזנטציה שלך ואת הביטחון העצמי שלך בביצוע הקסמים השונים.

זכור שאנשים אלו גם "משתעממים" בתור או בנסיעה, והם ישמחו לראות מספר קסמים על מנת לחוות הנאה.

מלבד אימון על קלפים, אתה יכול להתאמן על כל סוג קסמים אחר. אתה יכול להתאמן עם מטבעות, ניירות, גומיות או כל אביזר קסמים אחר. כמו כן אתה יכול להתאמן על קסמים המערבים חפצים יומיומיים כמו אבנים או אפילו הטלפון הנייד שלך.

נסה להיות יצירתי. גם אם אין לך את האביזר המדוייק, אתה יכול להתאמן על דבר שדומה לאביזר. לדוגמא, אם אין לך מטבעות, אתה יכול להתאמן עם אבנים וכדומה.

זכור שאימון בקסמים הוא דבר מאד חשוב. כמו שפסנתרן מתאמן על הפסנתר וספורטאי מתאמן על ביצוע תרגילים שונים, כך גם קוסם צריך להתאמן על טכניקות שונות ועל ביצוע קסמים באופן מעולה.

אם קשה לך לבצע קסמים מסויימים, אל תתייאש! כולם התחילו מאפס. עם עוד ועוד אימונים אתה תלך ותשתפר עד שתוכל להיות מאסטר בקסמים.

בהערת אגב, מלבד נשיאת קסמים לצורך אימון, חשוב שיהיה לך באופן תמידי מספר קסמים שתוכל לבצע לכל אדם אותו תפגוש. אתה אף פעם לא יודע מתי תצטרך לבצע מספר קסמים ולהרשים את האנשים עמם תבוא במגע!

לסיכום, במקום להשתעמם במקומות שונים, התאמן בהם על טכניקות ועל קסמים שונים. דבר זה ישפר אצלך את אופן ביצוע הקסמים ואת הביטחון שלך ביכולת שלך לבצע קסמים באופן טוב.

בהצלחה!