דואר אלקטרוני
שם
                  

לימוד קסמים בקלפים

לימוד קסמים בקלפים

אם אתה מתעניין בקסמים, אתה בטח רוצה ללמוד איך לעשות קסמים בקלפים. קסמים בקלפים תמיד גרמו לך להתפלא: "איך הקוסם יודע איזה קלף המתנדב בחר?", "איך הקוסם יכול לשלוף קלפים מהאויר?", "איך הקוסם יודע מראש איזה קלפים הצופה יסמן?"

לפעמים אתה רואה קוסם שיודע מראש איזה קלף מתנדב בחר, ואתה מתחיל לחשוב: "האם הקלפים מסומנים? האם לקוסם יש "מראות" דרכם הוא רואה את הקלף? האם המתנדב הוא משתף פעולה עם הקוסם?"

אתה פשוט שובר את הראש להבין איך עושים את הקסמים בקלפים.

האם אתה צריך להמשיך לשבור את הראש לנסות להבין או האם יש דרך בה אתה יכול לעבור לימוד קסמים בקלפים שיעזור לך לדעת מספר קסמים איכותיים שתוכל לבצע בכל מקום ולכל קהל?

ובכן, בסדנת 4 החלקים תלמד מספר קסמים מעולים שתוכל לבצע אותם עד סוף חייך לאנשים בכל סיטואציה.

לדוגמא, בסדנה תלמד קסם הנקרא "תיעול מחשבה". בקסם זה מתנדב חושב על קלף שהוא בחר, ואתה מצליח "למחוק" את המחשבה שלו מהמח. קסם זה מדהים ביותר ומשאיר רושם רב על הצופים.

דוגמא נוספת לקסם מצויין בקלפים הוא הקסם "ערבוב מיידי". בקסם זה אתה מערבב את החבילה באופן בו יש קלפים עם הפנים כלפי מעלה וקלפים עם הפנים כלפי מטה. על פניו, כל הקלפים נראים מעורבבים אחד בשני. עם זאת, תוך רגע אחד אתה מצליח לגרום לכל הקלפים להיות עם הפנים כלפי מטה!

בסדנה תלמד עוד קסמים מדהימים בקלפים.

אחרי שתלמד מספר קסמים בקלפים, תוכל להופיע איתם ולהרשים את האנשים אותם תפגוש.

דרך אגב, אחרי שתלמד את הקסמים, כדאי שתתאמן עליהם. כפי שכל בעל מקצוע צריך לעבור "סטאז'" לפני שהוא נגש לעבודה האמיתית, כך גם אתה, בתור קוסם, צריך לעבור סטאז'. עליך להתאמן רבות על תנועות הקסם ועל ביצוע הקסם.

רק דרך האימונים תוכל להגיע למקום בו לימוד קסמים בקלפים יהפוך להיות ביצוע מושלם בפועל.

דמיין את הסיפוק שיהיה לך אחרי שתצליח לבצע רצף של קסמים בקלפים לצופים מסויימים. בשביל סיפוק זה, שוה להתאמן רבות.

איך אתה יכול להתאמן כדי להגיע לרמה גבוהה?

הנה מספר טיפים:

ראשית, אתה יכול לקבוע לעצמך זמן קבוע ביום בו תתאמן. למשל: כל יום בין השעות 13:00 – 14:00. אם תקבע לעצמך זמן קבוע ומסודר לאימונים, אתה תשתדל להקפיד עליו ולא להחמיץ אותו.

שנית, שים ליד המקום בו אתה מתאמן מראה גדולה. כשאתה תתבונן במראה, תוכל לראות אלו תנועות אתה עושה בצורה טובה, ואלו תנועות אתה צריך להתאמץ על מנת להשתפר בהם.
כמו כן, המראה תעזור לך לראות האם אתה מסתכל על ידיך כל הזמן, או האם אתה מספיק בטוח בעצמך על מנת לשחרר את המבט שלך לכיוון הצופים בקסם.

שלישית, אתה יכול לצלם את עצמך עם סמארטפון או מצלמה מבצע את הקסמים. כך אתה יכול לראות האם כבר הגעת לרמה גבוהה בביצוע הקסם.

נוסף על אלו, אתה יכול להתאמן מול "חברי אימונים". חברי אימונים הם חברים או בני משפחה אותם בחרת להתאמן עליהם. שים לב שתבחר אנשים בעלי סבלנות וכאלו שאתה יכול לבצע מולם את הקסמים מספר פעמים, בלי שהם יאבדו את היכולת לצפות בקסמים ולהנות.

לסיכום, לימוד קסמים בקלפים הוא דבר שיעניק לך מספר קסמים אותם תוכל לבצע כמעט בכל מקום. אל תשכח שאתה צריך להתאמן עליהם כך שתוכל לבצע אותם באופן מעולה.

אחרי האימונים, תוכל לצאת לעולם, ולעשות את הקסמים בקלפים לחבריך או לבני משפחתך. הסיפוק שתקבל כאשר תראה את עיניהם יוצאות מחוריהם יהיה שוה כל דקת אימון ומאמץ.

בהצלחה!