דואר אלקטרוני
שם
                  

מה לענות לשאלה - איך עושים קסמים

איך עושים קסמים

הרבה אנשים מעוניינים לדעת איך לעשות קסמים. אנשים אלו לעיתים מתעניינים בקסמים באופן אמיתי, אך לפעמים הם רק אנשים סקרנים שרוצים "להבין את הטריק".

איך אתה צריך להגיב לאנשים ששואלים איך עשית את הקסמים שעשית?

כמובן שאינך צריך לגלות מהו סוד הקסם. חלק מלהיות קוסם זה לשמור על סודות הקסמים לעצמך. אמנות הקסמים מתבססת על כך שיש סוד שאינו גלוי לרבים. לכן, השאר את הסוד אצלך.

לפעמים אנשים שונים ממש ילחצו שתגיד להם איך עושים קסמים שונים. אל תכנע ללחץ, פשוט אמור בנימוס: "איני יכול לגלות את סודות הקסמים".

מה עליך לעשות אם אדם יגיד לך שהוא מתעניין באופן אמיתי בקסמים ושוקל אפילו להפוך להיות קוסם. מה עליך לענות לאדם כזה?

דבר ראשון, אינך חייב "מיד" לגלות לו סודות של קסמים שונים. אתה יכול לדבר איתו, לברר יותר מיהו ומה רצונותיו. לאחר מכן, אתה יכול להנחות אותו איך הוא יכול להתקדם בתור קוסם. אם אדם זה רציני בכוונותיו, הוא כבר ילמד בעצמו איך עושים קסמים ובסופו של דבר ידע את הסודות שאותם הוא רצה לדעת בהתחלה.

שים לב שאתה לא צריך אף פעם לצעוק, להתעצבן או לקלל. תמיד היה נימוסי ונחמד. אם מישהו מתעקש שוב ושוב שתגלה לו סודות שונים, פשוט אמור שוב ושוב: "אני נורא מצטער, אך אני לא יכול לגלות את הסוד". בשלב מסויים האדם יתייאש ויפסיק לבקש. ייתכן גם והוא ירגיש הערכה כלפיך שאתה עומד על שלך ולא נכנע ללחץ שהוא ניסה להפעיל עליך.

מה עליך לעשות אם המבקש הוא בן משפחה, חבר או אדם אחר שקרוב אליך?

האם לאנשים אלו אתה צריך לשנות מכללים אלו וכן לגלות את סודות הקסמים?

ייתכן שתרגיש לא בנח לומר לחבר: "איני יכול לגלות לך את הסוד", אך למרות אי הנעימות שאולי תחוש, גם לחבריך אתה צריך לומר את אותה התשובה. אם החבר הוא חבר אמיתי, הוא יבין שאתה לא אומר את זה כדי לפגוע, אלא כי באמת אתה חייב לשמור על סודות הקסמים כחלק מהמקצוע.

גם לבני משפחה אתה לא חייב לגלות את הסודות. פשוט אמור להם שבתור קוסם אתה חייב לשמור על הסודות לעצמך.

אם כך תנהג, אתה תזהה בשלב מסויים שאנשים יתחילו לכבד אותך בתור קוסם, ולא ילחצו עליך שתגלה להם סודות שונים. כמו כן, דרך העמידה על כך, אתה בעצמך תאמין יותר בחשיבות וביוקרה של היותך מתעסק בקסמים.

איך עושים קסמים יכולה להיות שאלה שתשמע הרבה במהלך הזמן. זכור שאתה אף פעם לא חייב להסביר לשום אדם את סודות הקסם. בתור קוסם אתה מחוייב למקצוע הקסמים, ובמקצוע זה, שמירה על סוד הקסם הוא דבר חשוב ביותר.

עם הזמן, אתה תלמד ותסגל לעצמך טכניקות שונות של התחמקות משאלה זו. בהתחלה ייתכן ויהיה לך קשה לסרב לענות על השאלה. עם הזמן ועם ההשתפשפות שלך בעולם הקסמים, אתה כבר תלמד לעמוד על שלך ולא להכנע ללחצים של אנשים סביבך.

לסיכום, בתור קוסם, אתה חייב לשמור על סודות הקסמים לעצמך. גם אם אנשים ילחצו עליך לגלות סודות שונים של קסמים שונים, עליך לעמוד על עקרון הסודיות ולא לחשוף את סודות הקסמים. עם הזמן אתה תפתח לעצמך טכניקות שונות לענות על השאלה איך עושים קסמים עד שתגיע למצב שבלי לחשוב אתה "הודף" את האנשים ששואלים שאלה זו. זכור שאף פעם אינך צריך להיות "תוקפני" ותמיד תדבר בצורה מנומסת ויפה.

בהצלחה!