דואר אלקטרוני
שם
                  

קסמים בקלפים לימוד וביצוע או סוגים אחרים

קסמים בקלפים

המילה קוסם יכולה מעט להטעות אותנו, מכיוון שישנם אנשים שחושבים שאם עברת קסמים בקלפים לימוד ובצעת אותם מולם, או שלמדת כל סוג אחר של קסמים ובצעת מולם, אזי אתה יכול בנוסף לבצע את כל סוגי הקסמים. כלומר, אתה יודע לעשות קסמים בקלפים, גם יודע לעשות ימי הולדת עם קסמים שמתאימים לילדים, אתה בטח יודע גם לכופף כפיות, וכמובן לרחף באוויר, להעלים טיגריס, ולהשתחרר מאזיקים.

צריך לדעת שהמציאות בפועל היא מורכבת הרבה יותר. קסמים זו אומנות רחבה מאוד, וישנם הרבה מאוד תחומים שהם שונים לחלוטין אחד מהשני. מי שהוא קוסם טוב עם קלפים, זה עדיין לא אומר שהוא יהיה טוב בטלפתיה וקריאת מחשבות. מי שיודע להופיע מעולה מול מבוגרים, לא אומר בהכרח שהוא יודע להופיע לילדים.

כמו למשל אדם שיחליט שהוא רוצה להיות כתב. כעת הוא יכול להיות כתב בהרבה מאוד תחומים שונים, כאשר כל תחום ידרוש ממנו מיומנות אחרת. הוא יכול להיות כתב לענייני פוליטיקה, או להחליט שהוא כתב לענייני ספורט, או כתב לענייני דתות. בכל המקרים הוא נשאר כתב, אך ברור שבכל תחום נדרשים ממנו כישורים אחרים.

כך גם אם התמחית בסוג מסויים של קסמים, כמו למשל אם קסמים בקלפים לימוד טוב שלהם, אימון וביצוע הפך להיות חלק ממך, זה לא אומר שאתה טוב בכל התחומים.

בחירת הקסמים הנכונים בשבילכם, היא משימה לא פשוטה בכלל. ישנם מספר פרמטרים חשובים שעליכם לשקול כאשר אתם בוחרים מה הם סוגי הקסמים שהכי מתאימים לכם. אז כעת נתמודד עם השאלה, כיצד אני יכול לדעת מה הוא סוג הקסמים שמתאים לי ביותר?

ראשית, עליכם להכיר מספר תחומים שונים בקסמים, למשל, קסמים בקלפים, קסמי רחוב, קלוז-אפ, קריאת מחשבות, אילוזיות שונות, קסמי היחלצות, קסמי ילדים, מניפולציות וכו'.

לאחר שטעמתם קצת מכל תחום, אתם תשימו לב שאתם יותר נמשכים לתחום מסוים. עליכם להיות כנים עם עצמכם ולבדוק מה גורם לכם הכי הרבה הנאה. תמיד יש תחום אחד שיותר מושך מתחום אחר (כמו כל דבר בחיים). לאחר שהגעתם למסקנה מה התחום שמושך אתכם הכי הרבה, עליכם לקבל הכוונה מקצועית.

נניח שהחלטתם להתעמק בתחום של קסמים בקלפים לימוד של סוג ספציפי זה יורכב מכמה חלקים משמעותיים. ישנם דברים מסוימים שללא הכוונה מסודרת, אתם עלולים להיות מתוסכלים ולעשות שגיאות מיותרות.

למשל, בנושא של לימוד קסמים בקלפים, עליכם להכיר את סוגי הקלפים השונים, ולבחור את הקלפים שהכי מתאימים לכם. לפעמים קשה לבצע מהלך של קסמים עם חבילה אחת, בעוד שבחבילה האחרת זו משימה פשוטה. זו דוגמא לנתון שמי שלא יקבל הדרכה, ישרוף זמן יקר בלהתאמן על מהלך שניתן לבצע אותו ללא מאמץ עם חבילה אחרת.

לאחר מכן, אתם מתמקדים בתחום שאתם נמשכים אליו ומקדישים שעות של אימון, עדיף בצורה של זמן קבוע בו אתם פועלים כדי להתקדם בתחום.

טעות של קוסמים שמתחילים ללא הדרכה, היא להתחיל להתפזר ולנסות ללמוד כמה שיותר מכל התחומים. מה שקורה בפועל, שהם לא יודעים לבצע כמעט אף קסם בצורה טובה, מכיוון שהם לא הקדישו את הזמן הנחוץ באימון.

אני אדגיש ואומר שזה חשוב שתכירו ותדעו לבצע מספר קסמים גם מתחומים אחרים שהם לא התחום האהוב עליכם ביותר. לדוגמא, אם אתם עושים קסמים בקלפים לימוד של קסם אחר בקריאת מחשבות יכול להיות שימושי במקרים מסוימים (למשל כשמישהו יבקש מכם להגיד לו על מה הוא חושב).

לסיכום, עליכם לבחור את התחום שאתם נמשכים אליו הכי הרבה, ולהתמקד בו. להשקיע זמן באימונים ובשיפור הטכניקה שלכם באותו התחום. לאחר שצברתם ידע ושעות אימון (כמובן בליווי הדרכה מקוסם מקצועי), אתם צריכים גם לדעת לעשות לפחות קסם אחד מתחומים אחרים (למשל להעלים מטבעות) כך ייצא לבסוף שאתם טובים מאוד בתחום שאתם אוהבים, אך במקרה הצורך יודעים גם לבצע קסמים מתחומים אחרים.